Well Now

Specjaliści

Specjaliści

Dr Tomasz Foik

Minimalnie inwazyjna protetyka

Sukces estetyczny w tysiącach odsłon

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w roku 1997. Po odejściu ze stanowiska wykładowcy swoją drogę zawodową związał ze stomatologią estetyczną i implantoprotetyką, praktykując w wiodących klinikach w Warszawie. Ukończyl curriculum Dawson Academy.

Od 1999 r. wykonuje prace protetyczne na implantach wszystkich wiodących systemów. Nowoczesną implantologię poznawał także na kursach klinicznych m.in. w New York University College of Dentistry, Halmstadt Hospital (Szwecja), Sahlgrenska Academy (Goeteborg University). Od 2001 r. prowadzi prywatną praktykę, w codziennej pracy koncentrując się na protetyce, stomatologii estetycznej, periodontologii i współpracy z ortodontą.

Niezwykłą wagę przywiązuje do dbałości o tkanki miękkie stosując protokoły i zabiegi periodontologiczne rekomendowane przez prof. Gulio Rasperiniego.

Regularnie uczestniczy w zjazdach i kongresach w kraju i za granicą. W swojej praktyce stosuje systemy implantologiczne Nobel Biocare, Straumann, Biomet 3i, Astra Tech, Alpha Bio.

Dr Agnieszka Kolibabska

Ortodonta

Każdy rodzaj leczenia ortodontycznego dla pacjentów w każdym wieku

Dr Agnieszka Kolibabska, specjalista ortodoncji, ukończyła Warszawską Akademię Medyczną (obecnie WUM) w 1997 roku.

Od roku 2000 w swojej praktyce skoncentrowana wyłącznie na leczeniu i profilaktyce wad zgryzu. Szkoliła się u wielu wybitnych europejskich specjalistów.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Ukończyła program FACE.

W leczeniu stosuje pełną gamę technik ortodontycznych: aparaty stałe cienkołukowe (metalowe i estetyczne) i grubołukowe, aparaty ruchome, alignery Spark/Invisalign/Clear Aligner.

Zwolenniczka ortotropii. Pomaga odzyskać zdrowie, uśmiech i pewność siebie dzieciom i dorosłym z problemami ortodontycznymi, dysfunkcjami narządu żucia i problemami z oddychaniem.

Dr Elżbieta Lach-Radziszewska

Chirurg

Chirurgia bez tajemnic

Specjalista chirurgii stomatologicznej. Posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę, które idealnie łączy z łagodnym i rzeczowym podejściem do pacjenta. W naszej klinice wykonuje zabiegi chirurgiczne i z zakresu periodontologii rekonstrukcyjnej.

Dr Paweł Cichosz

Implantolog

Na implantach zna się jak mało kto

Specjalista w dziedzinie chirurgii stomatologicznej oraz implantologii, zajmujący się chirurgią od prawie 30 lat. Jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał certyfikat Umiejętności Implantologa. Doświadczenie implantologiczne zdobywał od roku 1997 przy boku dr Nicolas’a Hahn’a z Holandii. Na swoim koncie ma kilka tysięcy z powodzeniem wszczepionych implantów.

Dr Paweł Cichosz przez wiele lat był mentorem Central European Implant Academy. Od 2010r. rokrocznie zostaje laureatem prestiżowej nagrody lekarzom na całym świecie za szczególny wkład w rozwój implantologii oraz wybitne osiągnięcia w upowszechnianiu leczenia implantologicznego – Platinum Preferred Elite Member i Platinum Preferred Member.

Dr n. med. Marcin Wiśniewski

Chirurg szczękowy

Ortognatyka i wsparcie dla ortodoncji

Wybitny polski chirurg, adiunkt w Klinice Chirurgii Plastycznej, CMKP, Szpital im. Prof. W. Orłowskiego. Lekarska praktyka prywatna: chirurgia ortognatyczna i implantologia, chirurgia jamy ustnej. Do 2011 roku nauczyciel akademicki, adiunkt Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Instytutu Stomatologii, Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Uczestnik, organizator i wykładowca profesjonalnych kursów, kongresów i szkoleń krajowych oraz zagranicznych.
Staże zagraniczne w klinikach chirurgii szczękowo-twarzowej, w tym 6-cio miesięczny staż rezydencki w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Szpital AZ Sint Jan w Bruggii, w Belgii. W swojej praktyce zawodowej ukierunkowany na leczenie kostnych wad zgryzu w zakresie chirurgii ortognatycznej, chirurgii estetycznej oraz implantologii stomatologicznej.

Członek krajowych i międzynarodowych towarzystw chirurgów czaszkowo-szczękowo-twarzowych: European Association for Cranio-Maxillo-Facial Surgery (EACMFS), International Association of Oral and Maxillofacial Surgeons (IAOMFS), Polskie Towarzystwo Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej, Członek Akademii Pierre Fouchard’a.

Łukasz Kuźmicki

Fizjoterapeuta

Wulkan energii i siła spokoju

Łukasz Kuźmicki jest absolwentem AWF Warszawa, fizjoterapeutą, masażystą, instruktorem kulturystyki, boksu i treningu funkcjonalnego.

Sport jest dla niego pasją od dziecka. Trenował lekkoatletykę, koszykówkę, największe sukcesy osiągnął, jako zawodnik rugby (zloty medalista Mistrzostw Polski). Uczestniczył w telewizyjnych programach survivalowych. Przez kilka lat był terapeutą tkanek miękkich walijskiej reprezentacji w rugby (Welsh Rugby Union). Wyjazdy do Walii pomogły mu w stworzeniu kompleksowej oferty rehabilitacji.

Uważa, że są dwie pory na trening: dobra i bardzo dobra. Zgadza się z Wiktorem Degą, że: “Ruch może zastąpić wiele leków a żaden lek nie zastąpi ruchu”. Prywatnie – biega w maratonach i do teatru, który jest jego drugą pasją.

error: Content is protected !!
Skip to content