Well Now

Ortodoncja Nakładkowa

  • Nakładki SPARK

Nauka stojąca za nakładkami SPARK

Nakładki Spark są wykonane z TruGEN™, najnowszej innowacji stosowanej w przezroczystych materiałach nakładek. Prawie niewidoczne nakładki Spark są bardziej przezroczyste, wygodniejsze i mniej podatne na przebarwienia niż inne dostępne na rynku. Ponadto zaprojektowano je z myślą o bardziej wydajnym i efektywnym przemieszczaniu zębów. Odkryj różnicę w leczeniu ortodontycznym dzięki nakładkom Spark. Co dodatkowo istotne to fakt, że surowiec, z jakich wykonane są nakładki SPARK, jest wolny od BPA (Bisfenol A), rtęci, lateksu i ftalanów.

Zobaczyć to uwierzyć

Jaki jest pierwszy krok do wyleczenia wady zgryzu? Widzimy różnicę, jaką mogą zrobić przezroczyste nakładki SPARK. Sprawdź swój przyszły uśmiech i plan leczenia opracowany przez Twojego lekarza po skanie 3D

Innowacje zastosowane w nakładkach SPARK

Wykonane z TruGEN™ nakładki Spark Aligner są bardziej przejrzyste, wygodniejsze i mniej podatne na przebarwienia.

Co wyróżnia nakładki SPARK

Przezroczyste nakładki na zęby firmy Spark są wykonane z innowacyjnego materiału TruGEN™. Ten materiał sprawia, że ​​nasze przezroczyste nakładki są wygodniejsze, bardziej przejrzyste i mniej podatne na przebarwienia. Dzięki ukierunkowanemu projektowi Spark Clear Aligner może skutkować bardziej wydajnym i efektywnym ruchem zębów w porównaniu z innymi nakładkami dostępnymi na rynku.

Bardziej jasne

Otrzymujesz prawie niewidoczne przezroczyste nakładki na zęby, które są mniej widoczne od innych nakładek.

Wygodniejsze

Innowacyjny materiał TruGEN™ stosowany do produkcji przezroczystych nakładek zapewnia bardziej gładkie krawędzie, które zapewniają większy komfort.

Mniej podatne na przebarwienia

Niezależnie od tego, czy pijesz kawę, gorącą czekoladę czy herbatę, nakładki Spark są mniej podatne na przebarwienia.

error: Content is protected !!
Skip to content