Protetyka • Well Now Dental Clinic •Protetyka Bioestetyka • Korony Licówki
Well Now - Klinika Dentystyczna - Wilanow Warszawa - leczenie, profilaktyka, aparaty ortodontyczne, alignery, implanty, licowki, korony
Tomasz Foik, Agnieszka Kolibabska, Marcin Wiśniewski, dentysta, wilanow, warszawa, ortodoncja, aparaty stale, damon, implanty, licowki, korony, wybielanie zebow, leczenie, profilaktyka, stomatologia
59
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-59,page-child,parent-pageid-14,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Protetyka: bioestetyka, korony, licówki, inlaye – to słowa-klucze znane każdemu pacjentowi. Opierając się na rzeczywistym długoletnim doświadczeniu i obserwacjach naszych prac możemy zaproponować najlepsze i najbardziej przewidywalne rozwiązania.

 

Odtwarzanie uśmiechu to dziś skomplikowane prace na implantach i zaawansowane prace kombinowane. To także licówki, korony pełnoceramiczne i na bazie z tlenku cyrkonu, inlaye, onlaye, mosty, klasyczne protezy.

Wszystko to, czego potrzebują nasi pacjenci żeby w pełni się uśmiechać i korzystać z uroków życia. We wszystkich pracach kładziemy szczególny nacisk na oczekiwania estetyczne pacjenta i stosowanie jak najnowszych rozwiązań.

Klasyczne rozwiązania protetyczne (korony, mosty, protezy) wykonujemy od 1997 r., konstrukcje oparte na implantach od 1998 r.

Wykonujemy odbudowy na systemach implantologicznych Nobel Biocare, Straumann, Biomet 3i, Cresco, Astra Tech / Dentsply Implants, Camlog, Apha Bio.

Call Now Button