Diagnostyka • planowanie leczenia • stomatologia ogólna • endodoncja
Well Now Dental Clinic - Najlepsza Klinika Dentystyczna w Warszawie - leczenie, profilaktyka, aparaty, implanty, licowki, korony
Tomasz Foik, Agnieszka Kolibabska, Marcin Wiśniewski, bez ryzyka, endodoncja, kompozyty, bonding, piękne zęby
519
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-519,page-child,parent-pageid-14,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Pierwsza wizyta – przed rozpoczęciem leczenia w naszej klinice niezbędna jest ocena stanu jamy ustnej i wstępna konsultacja. Na tej wizycie poznają Państwo kierownika medycznego kliniki, wychodzimy bowiem z założenia, że tak poważna sprawa jak diagnoza musi być pozostawiona w rękach osoby o dużym doświadczeniu.

 

W bardziej skomplikowanych przypadkach trwały sukces leczenia może zagwarantować jedynie perfekcyjny w każdym szczególe plan. Dlatego już podczas pierwszej konsultacji, w miłej atmosferze, nasi specjaliści zapoznają się zarówno z Państwa oczekiwaniami jak i potrzebami. Następnie, po wykonaniu niezbędnych badań, wspólnie z Państwem wybiorą optymalne – satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie.

 

Bez ryzyka – koszt pierwszej wizyty odliczamy od kosztu planowanego leczenia. Dlatego nie płacą za nią Państwo w przypadku, gdy się na nie zdecydują. Zapraszamy zatem na miłą rozmowę, w spokojnej i przyjaznej atmosferze naszej kliniki.

 

Stomatologia zachowawcza – To podstawowy dział stomatologii, zajmuje się profilaktyką, leczeniem następstw próchnicy, a także odbudową zębów zgodnie z ich naturalną formą i funkcją. Leczymy najlepszymi materiałami pozwalającymi na idealne odtworzenie tkanek zęba, a w przypadku konieczności leczenia endodontycznego (kanałowego) opieramy się na najwyższych standardach.
Oferujemy także opiekę stomatologiczną dla dzieci w każdym wieku. Mali pacjenci czują się u nas komfortowo, zabiegi odbywają się w przyjaznej, niemal rodzinnej atmosferze, aby nasi najmłodsi pacjenci nabrali pozytywnego stosunku do wizyt w gabinecie stomatologicznym. Szczególną uwagę zwracamy na profilaktykę i naukę dbania o higienę od najmłodszych lat, a nasz autorski program opieki stomatologicznej zapewnia szczęśliwe dzieciństwo bez próchnicy.

 

Nowoczesna diagnostyka rtg pozwala na precyzyjne zaplanowanie leczenia, pozwala także na bieżącą kontrolę postępów leczenia. Dysponując sprzętem najnowszej generacji diagnozujemy przy użyciu radiowizjografii, pantomografii cyfrowej i cefalometrii.

Call Now Button