Well Now

Diagnostyka

  • Kompleksowe badanie od A do Z
Bez badania i prawidłowego opartego na wiedzy planowania nie ma bezpiecznego i przewidywalnego leczenia. Nieodłącznym elementem diagnostyki jest obrazowanie rtg. W naszej klinice mamy możliwość wykonania każdego typu zdjęcia wykorzystywanego w stomatologii – od punktowej radiowizjografii, przez pantomogramy aż do tomografii komputerowej (cbct).

Pierwsza wizyta – przed rozpoczęciem leczenia w naszej klinice niezbędna jest ocena stanu jamy ustnej i wstępna konsultacja. Na tej wizycie poznają Państwo kierownika medycznego kliniki, wychodzimy bowiem z założenia, że tak poważna sprawa jak diagnoza musi być pozostawiona w rękach osoby o dużym doświadczeniu.

W bardziej skomplikowanych przypadkach trwały sukces leczenia może zagwarantować jedynie perfekcyjny w każdym szczególe plan. Dlatego już podczas pierwszej konsultacji, w miłej atmosferze, nasi specjaliści zapoznają się zarówno z Państwa oczekiwaniami jak i potrzebami. Następnie, po wykonaniu niezbędnych badań, wspólnie z Państwem wybiorą optymalne – satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie.

Bez ryzyka – koszt pierwszej wizyty odliczamy od kosztu planowanego leczenia. Dlatego nie płacą za nią Państwo w przypadku, gdy się na nie zdecydują. Zapraszamy zatem na miłą rozmowę, w spokojnej i przyjaznej atmosferze naszej kliniki.

Stomatologia zachowawcza – To podstawowy dział stomatologii, zajmuje się profilaktyką, leczeniem następstw próchnicy, a także odbudową zębów zgodnie z ich naturalną formą i funkcją. Leczymy najlepszymi materiałami pozwalającymi na idealne odtworzenie tkanek zęba, a w przypadku konieczności leczenia endodontycznego (kanałowego) opieramy się na najwyższych standardach.

Oferujemy także opiekę stomatologiczną dla dzieci w każdym wieku. Mali pacjenci czują się u nas komfortowo, zabiegi odbywają się w przyjaznej, niemal rodzinnej atmosferze, aby nasi najmłodsi pacjenci nabrali pozytywnego stosunku do wizyt w gabinecie stomatologicznym. Szczególną uwagę zwracamy na profilaktykę i naukę dbania o higienę od najmłodszych lat, a nasz autorski program opieki stomatologicznej zapewnia szczęśliwe dzieciństwo bez próchnicy.

error: Content is protected !!
Skip to content